MY PLANET MY PLANET

цікавий сайт для всієї родини


РУС


 
Фонові малюнки для робочого столу

Комплекс вправ для сутулих людей


1. Стати спиною до стіни на відстані кроку, обіпертися на неї лопатками й руками, зімкнутими за головою. На рахунок один-два-три-чотири, зробивши вдих, прогнутися вперед. На рахунок п’ять-шість-сім-вісім зробити видих і повернутися у вихідне положення. Вправу виконувати повільно шість-вісім разів.

2. Стати лицем до стіни на відстані кроку й обіпертися на стіну руками на рівні грудей. На рахунок один-два-три-чотири, зробивши вдих, прогнутися вперед і торкнутися грудьми стіни. На рахунок п’ять-шість-сім-вісім повернутися у вихідне положення — видих. Виконувати вправу повільно шість-вісім разів.

3. Лягти перед столом на живіт, витягнувши руки уздовж тулуба долонями вниз. На рахунок один-два, вдихнувши, підняти тулуб і одним помахом прямих рук перенести їх через боки на край столу. На рахунок три-чотири, роблячи видих, повернутися у вихідне положення. Повторити вправу шість-вісім разів.

4. Стати на коліна, відтягнути носки й сісти на п’яти, поклавши руки за голову. На рахунок один-два, роблячи вдих, піднятися з п’ят і, розводячи прямі руки в сторони долонями вгору, сильно висунути таз уперед. На рахунок три-чотири, роблячи видих, повернутися у вихідне положення. Повторити цю вправу десять-дванадцять разів.

5. Стати прямо, ноги на ширині плечей. В опущених руках гімнастична палка. На рахунок один-два, зробивши вдих, нахилитися із прямою спиною вперед, а прямі руки підняти якнайвище. На рахунок три-чотири, роблячи видих, зігнути спину, а руки опустити вниз. На рахунок п’ять-шість, вдихаючи, прийняти те ж положення, що й на рахунок один-два. На рахунок сім-вісім, зробивши видих, стати у вихідне положення. Повторити п’ять-шість разів.

6. Стати на коліна, упираючись прямими руками в підлогу. На рахунок один-два-три-чотири прогнутися, піднявши пряму ліву ногу й відводячи голову назад, роблячи одночасно вдих. На рахунок п’ять-шість-сім-вісім (видих) повернутися у вихідне положення . Потім те ж саме зробити правою ногою. Виконати вправу по вісім разів по черзі для кожної ноги.

7. Обіпертися прямими руками об спинку стільця, ставши від нього на відстані великого кроку. На рахунок один-два-три-чотири, роблячи вдих, нахилитися вперед, не згинаючи рук і відводячи голову назад. На рахунок п’ять-шість-сім-вісім, роблячи видих, повернутися у вихідне положення. Потренувавшись кілька днів, намагайтеся виконувати цю вправу швидко, по десять-дванадцять разів підряд, пружинячи спину в момент нахилу.

8. Стати прямо, ноги на ширині плечей. Гімнастична палка на лопатках. На рахунок один-два, роблячи вдих, повернути тулуб вправо, на рахунок три-чотири, видихаючи, повернутися у вихідне положення. На рахунок п'ять-шість зробити поворот вліво, і на рахунок сім-вісім знову стати прямо. Вправу виконувати повільно, по п'ять-шість разів у кожен бік.

Цей комплекс вправ бажано робити два рази на день — до сніданку й до обіду.