MY PLANET MY PLANET

цікавий сайт для всієї родини


РУС


 
Фонові малюнки для робочого столу

Шановний відвідувачу!

Ласкаво просимо на сайт My Planet. У нас є захоплюючі ігри онлайн, мудрі і повчальні казки, загадки, класична музика, курсори для Windows, чудові фотографії природи, котрі допоможуть прикрасити робочий стіл комп’ютера і покращити настрій.

Для господарочок-рукодільниць ми приготували колекцію схем орнаментів народної вишивки, за допомогою яких зовсім не важко вишити різноманітні серветки, подушечки, скатертини, рушники і прикрасити ними свій дім, зробити красивішим свій одяг. А якщо Ви захочете приготувати для своїх близьких смачні домашні страви, відвідайте нашу сторінку з кулінарними рецептами.

Навіть якщо Ви потрапили сюди випадково, не поспішайте піти. Роздивіться довкола, можливо щось зацікавить і Вас.

Сподіваємося, тут Ви знайдете для себе щось необхідне і завжди зможете приємно провести час. Хотілося б, щоб постійними відвідувачами нашого сайту стали як дорослі, так і діти. Приходьте, грайте із задоволенням на нашій сторінці ігор, читайте разом зі своїми малюками казки, розгадуйте загадки, слухайте гарну класичну музику, беріть собі будь-які фонові малюнки для Вашого робочого столу. Будемо дуже задоволені, якщо наш сайт виявиться корисним та цікавим для Вас.

Деякі сторінки сайту тимчасово доступні лише російською мовою. Але найближчим часом Ви зможете їх прочитати також і українською.

Розмальовки онлайн для дітей Нове на сайті
Розмальовки онлайн для Ваших дітей. Веселе і захоплююче заняття для маленьких художників. Грати з кольором сподобається не тільки дітям, а й батькам.

Пригоди маленької рибки Яскраві і захоплюючі ігри онлайн! Вони принесуть багато задоволення, допоможуть відпочити, відчути смак перемоги. Грайте на здоров’я!

Казки и вірші
Протягом віків казки були і залишаються чарівними джерелами доброти і милосердя, котрих завжди так не вистачає в житті. Створені за сивої давнини...

Фонові малюнки для робочого столу
Красиві, яскраві фонові малюнки прикрасять робочий стіл Вашого комп’ютера, піднімуть настрій своїми насиченими природними кольорами.

Схеми орнаментів для вишивки
Любителям вишивки!!! Скачайте схеми орнаментів народної вишивки і зробіть своє дозвілля ще більш цікавим і змістовним...

Схеми вишивки хрестом
Красиві схеми для вишивання хрестиком: ведмедики Teddy, квіти, мультфільми, тварини та інше. Обов’язково подивіться, там цікаво.

Класична музика
Світова музична скарбниця містить у собі величезну кількість чудових творів. Кожному подобається щось із класики...

Кулінарні рецепти
Якщо Ви хочете приготувати для своєї сім’ї що-небудь смачне і корисне, загляньте на нашу кулінарну сторінку.

Це цікаво і корисно

Особливості української народної казки
Розв’язання квадратних рівнянь онлайн
Як написати реферат на «відмінно»?
Старовинні російські міри
Комплекс вправ для сутулих людей
Комплекс вправ для формування постави
Вправи для розвитку сили пальців
М’язи та вправи для них
Цікаве про золото і срібло
Який метал найбільш тугоплавкий?
Із чого складається «кров дракона»?
Чому орел має добрий зір?
Гімнастика при порушенні жирового обміну
Гімнастика в ванні
Ранкова зарядка за М. Ф. Гриненком


Всі цікаві статті >>>


Красиві схеми для вишивки безкоштовно

Схемы для вышивки крестом

Випадкові рецепти